Oleśnicki Budżet Obywatelski – zagłosuj na Harcówkę Marzeń!
Wrz 20 2017

Jeśli śledzicie posty hufca na Facebooku, być może zauważyliście, że w tym roku wśród projektów zgłoszonych do Oleśnickiego Budżetu Obywatelskiego była HARCÓWKA MARZEŃ. Teraz już wiemy, że projekt przeszedł weryfikację i będzie poddany pod głosowanie!

To dla nas ogromna szansa, więc informujcie rodzinę i znajomych, że warto oddać głos na projekt, dzięki któremu zuchy, harcerze, harcerze starsi, wędrownicy i instruktorzy z naszego hufca będą mieli nowoczesną harcówkę.

Wśród 27 zadań, które będą na liście głosowania znajdujemy się pod nr 2: „Harcówka marzeń” generalny remont i dostosowanie pomieszczenia dawnego pubu przy ul. Lwowskiej 3 na miejsce spotkań-zbiórek harcerskich dzieci i młodzieży, szacowany koszt 130.000 zł.

Wybór będzie odbywać się przez internet w głosowaniu zamkniętym dostępnym po zalogowaniu się poprzez stronę www.olesnica.pl i jest on skierowany wyłącznie dla mieszkańców Gminy Miasta Oleśnicy. Głosować można wyłącznie osobiście i tylko jeden raz na jedno wybrane zadanie.

Szczegółowe informacje – WWW.OLESNICA.PL

by Marlena Piotrowska