Wspierają nas
kwi 13 2014

ZHP jest największą organizacją wychowawczą w Polsce. Hufiec Oleśnica to jednostka terytorialna nowoczesnej organizacji, która dba o wszechstronny rozwój młodych ludzi oraz kształtuje ich osobowość poprzez stawianie wyzwań. Rozwijamy potencjał młodych liderów, uczymy pracy w grupie, rozwijamy pasje oraz chęć dbania o środowisko naturalne. Codzienna praca wychowawcza instruktorów naszego hufca byłaby trudna bez wsparcia lokalnych samorządów, instytucji oraz firm.

Wspierają nas:

Miasto-OleśnicaGmina-DobroszycePowiat-OleśnickiBoramex

MOKiS-Oleśnica

rdi

telka_logo

 

 

 

Paweł Piotrowski

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Współpracujemy:

Szkoła-Podstawowa-nr-6-w-Oleśnicy

 

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 6 im. Janusza Korczaka w Oleśnicy

 

 

 

Dziękujemy!

Jak można nam pomóc?

Wsparcie, którego mogą nam Państwo udzielić, nie dotyczy jedynie sfery finansowej, ale również sfery świadczenia usług (m.in. promocyjnych i reklamowych, wypożyczenia sprzętu, udostępnienia miejsca na biwak).

Wspierając nasz hufiec będą mieli Państwo wpływ zarówno na wychowywanie młodzieży zamieszkującej Gminę i Miasto Oleśnica oraz Gminę Dobroszyce jak i realizację własnych celów promocyjnych. Zapewniamy, że pomagając nam zainwestują Państwo w nowoczesną organizację ze 100-letnią tradycją, która odpowiada na potrzeby dzisiejszych czasów.