Rekord 24. Finału WOŚP w Oleśnicy!
Sty 19 2016

10 stycznia 2016 roku na ulice wyruszyło ponad 150 wolontariuszy oleśnickiego sztabu WOŚP, którzy kwestowali dla podtrzymania wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz godnej opieki medycznej seniorów. Hasłem przewodnim tegorocznego Finału było „Mierzymy wysoko”. Szefową Sztabu WOŚP Oleśnica była phm. Katarzyna Suchińska – na co dzień zastępczyni komendanta naszego hufca.

W 24. Finale WOŚP nasz sztab uzbierał 67 089,92 zł (plus walutę obcą).
Jeszcze raz dziękujemy wszystkim, którzy grali z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy: wolontariuszom, sponsorom, partnerom organizującym wydarzenia towarzyszące, lokalnym mediom i wszystkim mieszkańcom, którym bliska jest idea WOŚP.
Szczególne podziękowania kierujemy do dyrektora i pracowników Banku Spółdzielczego w Oleśnicy, którzy pomogli nam w rozliczeniu zbiórki publicznej.

 

W 24 finale zebraliśmy

Szczegółowe informacje na temat 24. Finału WOŚP w Oleśnicy znajdziecie na stronie naszego sztabu oraz na profilu Sztab WOŚP Olesnica na Facebooku.by Marlena Piotrowska
Informacjekategoria: WOŚP